گالری طلای محمد برای امنیت محصولات و امنیت خاطر مشتریان خود ، برای هر یک از محصولات چهار مورد امنیتی در نظر گرفته است . یک کد ماتریسی (QR Code) و یک سریال انحصاری در پشت بسته بندی که با دستگاهای پیشرفته و تمام خودکار درج میشنود ، هولوگرام امنیتی فوق پیشرفته که با تکنولوژی لیزر به صورت برچسب در آمده است و در قسمت پشت بسته بندی و به شکل قلب چسبانده شده است . کد 16 رقمی و میله ای ایران کد که از ساختار طبقه‌بندی در بر گرفته شده و طبق آن می‌توان به نام مصوب کالا دست یافت . کد وسریال انحصاری با سرور اصلی سایت که از الگوریتم امنیتی پیشرفته ای برخوردار هستن در ارتباط بوده . برای استفده از این سیستم اصالت کالا میتوانید از 2 روش اقدام کنید .

روش اول : وارد سایت www.mohammadgold.com  شده و در بالای سایت به قسمت اصالت کالا رفته سریال درج شده کنار (QR Code) را وارد کرده و منتظر شناسنامه محصول شوید .

روش دوم : با استفاده از نرم افزارهای بارکد خوان مانند (QR Reader – Quick mark) که از App Store یا Google Play قابل دریافت هستن استفاده کنید . فقط کافیست داخل یکی از برنامه های فوق شده و دوربین گوشی خود را بر روی QR Code گرفته تا اطلاعات محصول نمایان شود ،با کلیک بر روی لینک ب صورت خودکار وارد سایت شده و منتظر شناسنامه محصول شوید .برای مشاهده اطلاعات ایران کد وارد نرم افزار QR Reader در گوشی خود شوید ایران کد پشت بسته بندی را اسکن کرده بر روی لینک کلیک کنید.

 دانلود اپلیکیشن بارکد خوان